All On 6 Diş İmplantları Gülümseme Galerisi

3100£ Başlayan Fiyatlar – 7 Günlük Zaman

Google Ratings

All On 6 Diş İmplantları

The Pearl Clinic Antalya Türkiye Profesyonel Diş Hizmetleri

YÜKSEK KALİTELİ ALL-ON-6 DİŞ İMPLANTLARIYLA HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ: THE PEARL'DE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER


Özellikle dişsiz hastalar veya tüm dişlerini kaybedecek kişiler için önerilen bir diş implantı yerleştirme tekniği olan "All-on-6" yöntemi, 6 implantın yerleştirilmesiyle tam bir rehabilitasyon sağlamaktadır. Aynı zamanda, ameliyatın hemen ardından veya birkaç gün içinde damaksız ve geçici sabit protez de yerleştirilebilen immediate yükleme tekniğini uygulayabilmekteyiz. Bu teknik, implantlara bağlıdır.

Hasta, hareketli protez kullanmanın getirdiği rahatsızlığı yaşamak zorunda kalmayacaktır; çünkü aynı ameliyat sırasında geçici sabit protez de yerleştirilebilir. The Pearl'de hastalarımızın en kaliteli malzemelerle tedavi görmesine önem veriyoruz. Bu nedenle, özellikle bu prosedür için tasarlanmış yüksek kaliteli marka implantlara güveniyoruz.

All-On-6 Tekniğinin Avantajları

  1. Bir Günde Mükemmel Dişler: All-on-Six tekniği, aynı gün içinde üst ve alt çenede damaksız çekimlerin gerçekleştirilmesine, enfeksiyonların ortadan kaldırılmasına, implantların ve protezlerin sabit bir şekilde yerleştirilmesine olanak tanır.

  2. Tam Rehabilitasyon: Tüm dişler eksik olsa bile, bu teknik sayesinde üstün tamamen rehabilite edilebilir.

  3. Daha Rahat Tedavi: Sedasyon veya uyuşturma enjeksiyonları sırasında hastanın hafızası etkilenmez ve ameliyat sonrası dönem mükemmel bir şekilde yönetilir.

  4. Tamamlayıcı Ameliyatlardan Kaçınıma: Bu yöntem, tamamlayıcı cerrahi müdahaleleri önler ve hastanın iyileşme sürecini hızlandırır.


The Pearl'de Biz All-on-6 Tekniği Uzmanlarıyız:

The Pearl'daki implantoloji uzmanlarımız, All-on-6 tekniğini uygulayarak hastaların estetik ve çiğneme fonksiyonlarına hızlı bir şekilde kavuşmalarını sağlarlar.

All On 6 Tekniği ile Tedavi Nasıl İşliyor?

  

İlk Ziyaret ve Tanı

Başlangıçta, bir röntgen (ortopantomografi) ve özel duruma bağlı olarak bir CT taraması gerçekleştiriyoruz. Bu çalışma ile hastanın kemik miktarını belirleyebilir ve planlamak istediğimiz ameliyatı detaylı bir şekilde tasarlayabiliriz. Daha sonra, geçici protezi yapması için protez uzmanımıza bazı çalışma modellerini göndeririz.

Ameliyat Günü

Teşhis aşaması tamamlandıktan sonra ameliyatı tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. Ameliyat sonrasında protez uzmanı, protezi implantların pozisyonuna uyacak şekilde oluşturur ve ayarlar.

Periyodik İncelemeler

Müdahaleden sonra tedavinin gelişimini kontrol etmek amacıyla periyodik incelemeler planlanacaktır. İlk revizyon, implantların osseointegrasyon süreci tamamlandıktan birkaç gün sonra yapılacaktır. 3 ay sonrasında ise son protezin yapımına geçilecektir. Yerleştirildikten sonra bir revizyon protokolü de gerekebilir.

All On 6 Tekniğinin Maliyeti Ne Kadar?

The Pearl, Antalya'da bu tür müdahaleyi başarıyla gerçekleştirebilen ve hastaya bir haftada tam dişlere sahip olma imkanı sunan az sayıdaki diş kliniklerinden biridir. Eksiksiz ve ücretsiz bir teşhis koyabilmek için ilk ücretsiz tıbbi muayenenizi talep edin. Diş implantının yerleştirilmesi için size özel bir bütçe sunacağız. Ayrıca, size uygun ödeme ve finansman seçeneklerini de sunacağız.

Daha Fazla Bilgi İçin & Ücretsiz Danışmanlık İçin

İletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız, en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Güvenilir ve memnun kalacağınız bir tedavi mi arıyorsunuz?

Bize Ulaşın ve Tedavilerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN