Diş Beyazlatma Gülümseme Galerisi

160£ Başlayan Fiyatlar – 1 Günlük Zaman

Google Ratings

Diş Beyazlatma

The Pearl Clinic Antalya Türkiye Profesyonel Diş Hizmetleri
 


DİŞ BEYAZLATMA NEDİR?

Öncelikle, diş beyazlatmanın bir diş tedavisi olduğunu ve diş hekimi kontrolünde yapılması gerektiğini unutmamalısınız. Atmanız gereken ilk adım, bir profesyonel tarafından diş muayenesine gitmektir.

Bu tip estetik diş hekimliği tedavisi oldukça etkili ve hızlıdır. Yaklaşık bir saatlik tek seansta, koyulaşmış dişlerin rengini açabilirsiniz.

Beyazlatma maddesinin etkisini arttırmak için klinikte lambanın kullanılmasına dayanır. Lazer ışığı, ışık enerjisini emen ve diş minesine nüfuz ederek dişlerdeki beyazlatma etkisini artıran beyazlatma jelini aktive etmek için kullanılır.


Lazer Diş Beyazlatma

Lazerle diş beyazlatma günümüzde mevcut en modern beyazlatma tekniklerinden biridir. Oldukça etkilidir ve bu makalede detaylandıracağımız bir dizi avantaj sunar. Yayınımızda lazerle diş beyazlatmanın tüm avantajlarını ve faydalarını keşfedebilirsiniz.

Türkiye'de Bu Tedavi Nasıl İşliyor?

Türkiye'de lazer beyazlatma işlemi, diş yüzeyine hidrojen peroksit jelinin uygulanmasını içermektedir. Lazerle aktive edilen bu jel, diş minesine nüfuz eden serbest radikalleri serbest bırakır. Bu radikaller, dişlerdeki pigmentli moleküllere ulaşarak lekelerden ve sararmalardan sorumlu olan molekülleri redoks reaksiyonları yoluyla kırar. Bu süreç sonucunda dişlerin rengi değişir, daha beyaz ve parlak hale gelir, lekeler giderilir. Diş beyazlatma tedavisi yalnızca yetkili kliniklerde yapılmalıdır.

 The Pearl Dental Clinic Antalya, Türkiye'de, aktivasyon sürecini hızlandıran ve hastalarımıza daha iyi hizmet sunmamıza olanak tanıyan başarılı bir LED lambaya sahiptir. Hasta genellikle tek bir beyazlatma seansında memnuniyetle ayrılır ve genellikle 1-5 yıl sonrasına kadar tedavinin tekrarlanmasına gerek kalmaz (yeme, içme ve diş bakımı alışkanlıklarına bağlı olarak)

Bahsettiğimiz gibi lazerle diş beyazlatma, gülüşünüzün estetiği açısından birçok fayda ve avantaj sunmaktadır. Zararsız ve minimal invaziv bir işlemdir. Ağrılı bir tedavi değildir ve anestezi gerektirmez. Sonuçlar ilk andan itibaren görülmeye başlar. Tek seans sonrasında gülüşünüzün estetiği düzelecek, dişleriniz daha beyaz ve parlak olacaktır. Soğuk ışıklı lamba kullanımı, daha iyi sonuçlar elde etmemize yardımcı olur ve bu sonuçların süresi zamanla uzar. Emaye zarar vermez; aksine dişlere işlemiş olan pigmentleri ortadan kaldırarak mine yüzeyini temizler. Tedaviden sonra emaye bozulmadan veya hasar görmeden kalır.

 

  


Lazerle Diş Beyazlatmanın Yararları ve Avantajları

Ağız sağlığınıza dikkat edin.


Profesyonel diş beyazlatma, kısa ve uzun vadeli etkili bir tedavidir ve hastalar, daha beyaz dişlere sahip olmak için ağız hijyenlerini iyileştirme eğilimindedirler. İmajı ve özgüveni artırır. Donuk bir gülümseme tüm görüntüyü çirkinleştirebilir. Bu nedenle parlak beyaz bir gülümseme yüzü aydınlatır ve görünümü iyileştirir. Bu, güveninizi ve güvenliğinizi artıracaktır.

Bu tedaviden sonra dişlerinizin bakımı nasıl yapılır?

Diş beyazlatma yaptırmış olsanız da olmasanız da en önemli şey iyi bir ağız hijyenini sürdürmektir. Ayrıca günlük diş hijyen ürünlerinizin diş minenizi lekeleyebilecek pigmentler içermediğini de unutmamalısınız. Beyazlatmadan sonraki günlerde koyu renkli içecek, yiyecek ve sigara tüketmemeniz önemlidir, çünkü bu günlerde dişler pigmentlere daha açık olacaktır. Çay, kahve, şarap, gazlı içecekler, çikolata ve gıda boyası içeren ürünlerden kaçının.

Kısacası, lazerle diş beyazlatma sağlıklı ve güzel dişlere kavuşmanın şüphesiz en hızlı ve etkili yoludur. İyi bir diş sağlığı, güzel bir gülümsemenin vazgeçilmez koşuludur. The Pearl Clinic'te diş tedavilerinin yanı sıra güzellik artırıcı estetik tedaviler de gerçekleştiriyoruz.

Sorununuza en iyi çözümü bulmak için ön teşhis yapıyoruz. Sorularınız varsa bizi arayın ve teşhis için Antalya Türkiye'nin en iyi diş kliniğinden randevu alın. 

Ayrıca Detaylı Diş Beyazlatma Blog Yazımızı da okuyabilirsiniz.

Güvenilir ve memnun kalacağınız bir tedavi mi arıyorsunuz?

Bize Ulaşın ve Tedavilerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN